Koka akustiskie paneļi

Uzlabo telpas akustiku ar INTELWOOD koka akustiskajiem paneļiem

Ļoti iespējams, ka katrs no mums ir bijis telpā ar sliktu akustiku. Tas ir nekomfortabli, traucējoši, pat kaitinoši, kas var novest pie galvassāpēm. Trokšņainos apstākļos ir grūtāk koncentrēties, sarunāties, kā arī tas veicina stresu. Ir vairāki risinājumi, kas var palīdzēt uzlabot telpu akustiku, taču viens no efektīvākajiem veidiem ir koka akustisko paneļu uzstādīšana, kas ir ātri, ērti un vienkārši. 

Koka akustiskie paneļi sastāv no videi un cilvēka veselībai draudzīgiem materiāliem ar ugunsizturības un akustiskajām īpašībām. Paneļi var tikt izmantoti gan publiskās telpās (piemēram, restorānos, ofisos), gan dzīvojamos namos. Tie var tikt izmantoti gan kā sienu, griestu apdares materiāls, gan kā dizaina elements mēbelēm. 

 

Improve the sound environment
Uzlabo telpu akustiku
Wide range of applications
Plašas pielietojuma iespējas
Tasteful solution
Gaumīgs risinājums ar funkcionālām īpašībam
previous arrow
next arrow

Produkta apraksts

Aicinām iepazīties ar produkta vispārējo informāciju

Koka akustiskā paneļa standarta izmērs ir 2400x600x22 mm, atsevišķiem projektiem esam gatavi izmērus vajadzības gadījumā pielāgot. Ja siena ir augstāka par 2400mm, paneļi var tikt zāģēti, lai noklātu nepieciešamo laukumu.

Produkta pamatni veido 9 mm biezs (kopējais izmērs: 2400x600x20) melnas vai pelēkas krāsas poliestera bāzes materiāls, kas iegūts plastmasas pārstrādes procesā. Materiāls ir sertificēts, atbilstot GRS (Global Recycle Standart) prasībām. Nesatur  veselībai kaitīgas substances (piemēram, formaldehyde, pentachlorophenol). Atbilst B-s1, d0 ugunsnoturības klasei. 

Dekoratīvo daļu veido 12 mm biezas MDF līstes, kas ar skavu palīdzību piestiprinātas poliestera bāzes pamatnei. MDF līstes garums ir 2400mm, platums – 27mm. Atbilst B-s1, d0 ugunsnoturības klasei. MDF līstes tiek pārklātas ar nažfinieri (nažfiniera veidu saskaņo ar klientu).

MDF līstes viena no otras tiek izvietota ar 13 mm atstatumu.

Paneļa standarta izmērs ir 2400x600x22 mm (1.44 m2), kas padara uzstādīšanu ļoti ātru. Tā ir ne tikai ātra, bet arī vienkārša, jo panelis  stiprinās ar skrūvēm.

Ozolkoka panelis uz melna filca

Ozolkoka panelis uz pelēka filca

Riekstu koka panelis uz melna filca

Dūmota ozola panelis uz melna filca

Sadarbības partneriem

Darbojamies kā ražotājs un esam vienmēr atvērti jaunām sadarbības iespējām ar partneriem, kas saredz mūsu produktam pielietošanas iespējas. Jūs varat būt izplatītājs, interjera dizaineris, arhitekts vai kāds, kas ir ieinteresēts sadarbībā – mēs būsim priecīgi par Jūsu interesi un nodrošināsim ar visu nepieciešamo informāciju un paraugiem.

 

Ja esat ieinteresēts sadarbībā – rakstiet mums uz info@intelwood.eu vai zvaniet uz + 371 25430415

Mēs gaidīsim Jūsu ziņu