KOKA FLĪZES

Atsvaidzini savu mājas vai biroja interjeru ar koka apdares flīzēm

Koks jau vēsturiski ir viens no būvniecībā visplašāk izmantotajiem materiāliem. Tam ir vērā ņemams pielietojama spektrs. Zinot, ka koks ir mūžam aktuāls un gaumīgs interjera elements, piedāvājam izmantot dabīgu koku kā sienas apdares materiālu. 

Koka flīzes ir īpaša dizaina produkts, kas piemērotas sienu vai atsevišķu sienas fragmentu apdarei. Koka flīzes būs ievērības cienīgas gan ciemiņiem Jūsu mājoklī, gan biroja viesiem, kas paliks atmiņā. 

Pateicoties plašajām koka apstrādes iespējām, tās ir iespējams pielāgot visdažādākajiem interjeriem. Eļļotas vai lakotas koka flīzes, saglabājot savu dabīgo faktūru, būs gaumīgs papildinājums jebkuram interjeram.

 

Produkta apraksts

Aicinām iepazīties ar produkta vispārējo informāciju

  • 300x95x16 mm
  • 600x95x16 mm
  • 900x95x16 mm
  • Priede
  • Ozols
  • Osis
  • Termokoksne

Koka flīzes ir pieejamas trīs augstak minētajos izmēros un no augstāk minētajām koksnēm. Produktam piešķirts specifisks dizains / profils. Lai pasargātu no UV starojuma un mitruma, flīzes tiek apstrādātas ar eļļu vai laku, saglabājot īpašu koksnes faktūru. Plašais apdares iespēju klāst ļauj koksnei piešķirt krāsu, kas ļauj tās pielāgot visdažādākajiem interjeriem.

Viena no produkta priekšrocībām plašajā flīžu klāstā ir ērtā uzstādīšanas iespēja. Koka flīzes uzstādīt var ikviens un tam nav nepieciešamas speciālista iemaņas. Neapstrādātā flīzes puse tiek noklāta ar visparastāko montāžas līmi, piestiprinot to pie virsmas.

Krāsu izvēle

Krāsu paraugi ir demonstrēti uz priedes koksnes. Plašais krāsu spektrs ļaus pielāgot flīzes jebkuram interjeram - noklājot visu sienu, vai atsevišķus fragmentus.

Sadarbības partneriem

Darbojamies kā ražotājs un esam vienmēr atvērti jaunām sadarbības iespējām ar partneriem, kas saredz mūsu produktam pielietošanas iespējas. Jūs varat būt izplatītājs, interjera dizaineris, arhitekts vai kāds, kas ir ieinteresēts sadarbībā – mēs būsim priecīgi par Jūsu interesi un nodrošināsim ar visu nepieciešamo informāciju un paraugiem.

 

Ja esat ieinteresēts sadarbībā – rakstiet mums uz info@intelwood.eu vai zvaniet uz + 371 25430415

Mēs gaidīsim Jūsu ziņu.