Virtuves mēbeles

Virtuves mēbeles, korpusa mēbeles, bērnu mēbeles Jūsu mājoklim vai birojam

INTELWOOD uzklausīs Jūsu vēlmes un vajadzības, izstrādās projektu, izgatavos mēbeles, piegādās un uzstādīs. Darbojamies gan ar nelieliem projektiem, piemēram, sekciju, plauktu, nelielu virtuvju ražošanu un uzstādīšanu, gan ar lielāka izmēra projektiem, piemēram, mēbeļu izstrādi dzīvokļu namiem, biroja kompleksiem. 

Vēlos veikt pasūtījumu, kā noris sadarbība? 

Ja esat nolēmis, ka vēlaties pasūtīt mēbeles pie mums, rakstiet uz info@intelwood.eu vai zvaniet uz +371 25430415. Viss sākas ar konsultāciju – mēs uzklausām Jūsu vēlmes un vajadzības, iesakām iespējamos risinājumus, parādām Jums materiālu paraugus, nodemonstrējam furnitūru iespējas. Kad esam sapratuši pamatlietas, mēs izveidojam 3D dizainu, ko ar Jums saskaņojam un vajadzības gadījumā koriģējam. Kad esam vienojušies par gala projektu – uzsākam ražošanu. Kopējais pasūtījuma laiks ( no konsultācijas līdz uzstādīšanai) ir 4 – 8 nedēļas, atkarīgs no projekta lieluma. 

Kāpēc pasūtīt mēbeles pie INTELWOOD? 

Strādājam ar vadošajiem izejmateriālu un furnitūru ražotājiem, spējam piedāvāt modernākos tehnoloģiskos un dizaina risinājumus ar plašām izvēles iespējām. Mūs raksturo pieredze, profesionalitāte un atbildīga attieksme pret klientu. Mēbeles tiek ražotas mūsu darbnīcā Madonā, tāpēc esam pilnībā pārliecināti, ka klienta pasūtījums tiek izpildīts pēc augstākajiem kvalitātes standartiem. Slēdzam līgumu un projekta laikā uzturam kontaktu ar klientu.

 

Neliels ieskats mūsu paveiktajos darbos:

Ja vēlaties veikt pasūtījumu vai, ja Jums ir kādi jautājumi – droši sazināties ar mums, mēs priecāsimies palīdzēt!